Şimdi Cristiano Ronaldo’ya bir iki numara öğretiyor ve modern futbolun nasıl tüketildiğine dair zeitgeist’i yakalayan bir devrime liderlik ediyor.

Şimdi Cristiano Ronaldo’ya bir iki numara öğretiyor ve modern futbolun nasıl tüketildiğine dair zeitgeist’i yakalayan bir devrime liderlik ediyor.

„Gelecek sezon için kadroyu güçlendirmek için birinci sınıf oyuncuları aramaya devam ediyoruz.“

Sale, oyuncuları şiddetle reddeden bir geçmişe sahiptir, kısa süre sonra gelişlerini duyurmadan önce imzalamaya hazırdır.

Geçtiğimiz Nisan ayında, rugby direktörleri Steve Diamond, yarı bekler James O’Connor ve Faf de Klerk’in Haziran 2017’de açıklanmadan önce katılacaklarını açıkça reddetti.

Ve bu sezon patron, Marland Yarde’ın sezon ortasında Harlequins’den Sale’ye gemiyle atlayacağına dair haberleri reddetti ve ardından günler sonra onu imzaladığını açıkladı.

RFU’nun şirket içi konukseverliğine yönelik yasal tehdit, raydan çıkabilir … Dean Richards, Newcastle Falcons’ta yeni üç yıllık anlaşma imzaladı … Saracens’in Güney Afrikalı yıldızı Michael Rhodes: ‚Karşılaştım … Leicester Tigers, kaçırdıktan sonra ısır …

Yetenekli rugby ligi akademi oyuncusu Joe Sharratt, fedailer kendisine ve Manchester’daki bir gece kulübünün önünde bir arkadaşına vahşice saldırdıkları için kovulduktan sonra hastanede ‚iyi ilerliyor‘.

St Helens, genç yıldızlarının aldığı korkunç yaralanmaların ardından Salı akşamı hayranlarına çok cesaret verici bir güncelleme yaptı.

Kulüp şunları söyledi: ‚Kulüpten yetkililer bugün Salford Royal’in nöroloji koğuşunda Joe Sharratt’ı ziyaret etti ve onu yatakta oturmuş ve iyileşirken görmekten memnun oldular.

Görüntüler, Bay Sharratt’ın yumruklandıktan sonra yere düşmesiyle başlıyor. Fedailer daha sonra, Manchester’da Pazar günü 03: 20’de baskın sırasında onu sürüklemeden önce diğer adamı çevreliyor

Joe önümüzdeki birkaç gün hastanede kalacak, ancak prognoz iyi ve iyi ilerliyor.

Oyuncu, ailesi ve kulüp, rugby ligi topluluğundan iyi dilekler ve mesajlar karşısında şaşkına döndü.

Şok anı ‚korkakça‘ haydut, farkında olmadan gizlice yaklaşıyor … Vicious bar kavgası, bir adamı ÜÇ kez yerde bırakıyor …

„Oyunun tüm alanlarından gelen destek bizi gerçekten etkiledi ve bu sıkıntılı zamanda bizimle iletişime geçen herkese teşekkür etmek istiyoruz.“

Fedailerin kendisine ve Manchester’daki bir gece kulübünün önünde bir arkadaşına yaptığı vahşi saldırının ardından beyninde kanama kaldı.  

18 yaşındaki Sharratt, o zamandan beri hastanede iyileşiyor. Annesi Jane de daha önce BBC’ye oğlunun artık „oturup konuştuğunu“ söylemişti.

Şu anda şehir merkezinde bir gece kulübü ve canlı müzik mekanı olan Manchester’s Factory Records’un eski üssünün dışındaki saldırıya sekiz kapı personeli katılırken filme alındı.

Bay Sharratt, kapı görevlisinin ona ulaşmaya çalışırken arkadaşı Leon Cooper’a defalarca yumruk atmadan önce yere atıldığı görülüyor. 

Manchester Üniversitesi’ndeki eczane öğrencisi, kendisinin ve Bay Sharratt’ın içerideki ‚itici‘ bir olayın ardından kulüpten dışarı çıkarıldığını söyledi.support@bahsegel.com

Bir başkası arkadaşına saldırmadan önce fedailardan biriyle küfür alışverişinde bulundu.  

Sekiz fedai grubun daha sonra adamın yüzüne ve kafasına defalarca yumruk attığı görülüyor.

„Onlara saldırmaya çalışmıyordum … Sadece eşime ulaşmaya çalışıyordum,“ dedi. 

Şu anda Factory Manchester olarak bilinen mekandaki yönetim, Pazar günü saat 03: 20’de ‚üzücü‘ sahneleri kınadı ve bu tür davranışları ‚hoş görmeyeceklerini‘ söyledi.

Bay Sharratt, Cumartesi günü Manchester’da Lancashire Schoolboys için Avustralya okullu çocuklara karşı oynadıktan sonra bir gece çıkmıştı.

Büyük Manchester Polisi’nden Başmüfettiş Cherie Buttle, „Sosyal medyada dolaşan bir dizi video olduğunun farkındayız ve görüntüleri olanların bizimle iletişim kurmasının ne kadar önemli olduğunu vurgulayamıyorum.“

St Helens, Bay Sharratt’ın A Seviyesini yazın aldığını söyledi. Bu sezonda kulübün 19 yaş altı takımında oynaması için bir üniversite yeri erteledi.

Bir kulüp sözcüsü, gencin önümüzdeki hafta sonu turne Avustralya takımına karşı başka bir maçta ilk kez İngiltere’deki öğrencileri temsil etmek için çekişme içinde olduğunu ekledi.

Adam daha sonra dizlerinin üzerine düşer ve ardından şok görüntülerinde arkasından defalarca yumruklanır.

Kulüp bir açıklamada şunları söyledi: ‚Joe kusursuz bir karaktere sahip ve Akademi sistemimizin saygın bir üyesidir. Cumartesi günü Avustralya Okullu Çocuklara karşı Lancashire Okul Çocuklarını seçkin bir şekilde temsil etti ve önümüzdeki hafta sonu İngiltere’yi temsil etmeyi umuyordu.

Ragbi ligi hünerinin yanı sıra önünde çok parlak bir geleceği olan en iyi akademik başarılardan biridir.

Refah ekibimiz şu anda Joe’nun ailesiyle temas halindedir ve bu üzücü zamanda elimizden gelen her türlü yardımı sunacağız. Anlaşılır bir şekilde, düşüncelerimiz artık Joe ve ailesinin yanında. ‚

Gece kulübünün fedaileri, saldırının görüntülerini sosyal medyada paylaşan kişiler tarafından ‚hayvan‘ olarak kınandı.

Mark Bray şöyle yazdı: ‚Tamamen gereksiz. Fedailer birini dövmeye hakları olduğunu düşünüyor. Görevleri, caddede hurdaya atmamak için birini binadan çıkarmaktır. ‚

Greater Manchester’ın gece ekonomisi danışmanı Sacha Lord, videoyu paylaştığı bir tweet’le fedai oyuncuları vurdu

İnsanlar olay hakkındaki tiksintilerini ifade etmek için Twitter’a gitti

Factory Manchester yaptığı açıklamada şunları söyledi: ‚Bu üzücü olayla ilgili tam bir soruşturma başlattık ve konunun hızlı ve uygun bir şekilde çözülmesini sağlamak için polis, yerel makam ve üçüncü taraf güvenlik sağlayıcımızla birlikte çalışacağız.

Fabrika, tüm müşterileri için güvenli ve keyifli bir ortam sağlamayı taahhüt eder ve koşullar ne olursa olsun, tarafımızdan doğrudan veya dolaylı olarak istihdam edilen hiç kimsenin bu tür davranışlarına tolerans göstermeyeceğiz.

Olaya karıştığı tespit edilen herhangi bir güvenlik personeli, herhangi bir polis soruşturmasının sonucuna bakılmaksızın derhal infaz edilecektir.

‚Hem CCTV görüntülerini hem de sosyal medyada dolaşan videoyu izledikten sonra, sadece gördüklerimiz karşısında şok olduğumuzu söyleyebiliriz.‘ 

On yıl önce, Andrew Henderson’a tekrar yürüyemeyeceği söylendi. Şimdi Cristiano Ronaldo’ya bir iki numara öğretiyor ve modern futbolun nasıl tüketildiğine dair zeitgeist’i yakalayan bir devrime liderlik ediyor.

26 yaşındaki Truro, üç kez dünya serbest stil şampiyonu ve altı kez İngiltere şampiyonu – futbol ve ritmik jimnastiğin bir karışımı, bir zaman sınırı içinde mümkün olduğunca çok numara ve vuruş gerçekleştiriyor.

Becerileri onu dünyanın dört bir yanına götürdü, Olimpiyatların ve Dünya Kupalarının açılış törenlerinde Prens Charles ve Prens Harry tarafından ayakta alkışlanan ve David Beckham’dan Neymar’a bir dizi futbolcu bıraktı, tamamen gobsmacked.

Video için aşağı kaydırın. 

On yıl önce, Andrew Henderson’a bir daha yürüyemeyeceği söylendi.

Şimdi, 26 yaşındaki Henderson, birçok Birleşik Krallık ve dünya serbest stil futbol şampiyonu

Truro’dan Henderson, Cristiano Ronaldo, Neymar ve diğerleriyle birlikte antrenman yaptı ve birlikte oynadı.

Sportsmail’e, dünya şampiyonu statüsüne bu yükselişin kısmen babasının bodur spor tutkularına ilham verdiğini söyledi.

Diyor ki: ‚Babam Judo için Team GB Olympic takımındaydı [Seoul 1988’de], ancak annem hamile olduğu ve o sırada öğretmenlik yaptığı için tam potansiyelini gerçekleştiremedi, alamadı izinli oldu ve işinden salıverilecekti, ki bebek gelirken yapamadı.

„O İngiliz üniversiteleri şampiyonuydu, [1980 Olimpiyat gümüş madalyası] Neil Adams ile çalıştı, bu yüzden çok sportif bir geçmişe sahip olmaktan, zirveyi elde etmek ve hedef almaktan gelen bir zihniyete sahiptim.“

Olimpiyat judocu Neil Adams ile eğitim alan babasından ilham aldı (resimde)

Dünya çapında bir sporcu olma arzusu, başlangıçta onu ragbiye götürdü – ancak feci bir yaralanma meydana geldiğinde, onu çok farklı bir yola götürdü.

Okulda çok ragbi oynadım ve devam etmek istedim, ancak oynarken bacağımı fena kırdım, beş yerde kırdım – oraya dokuz vida taktım ve bir daha yürüyemeyeceğimi söylediler. Spor yapmak.

İyileşirken, çevrimiçi olarak serbest stil futbol numaralarının bir videosunu izledim ve beni uçurdu, topa bağlı ipi arıyordum, sahte olduğuna ikna oldum.

Bacağım hala alçıdaydı, bu yüzden kafamdaki topu dengelemeye başladım ve tutkumu geliştirmeye başladım, ayaklarımın üstüne çıkmama, olasılıklara meydan okumama ve topa tekme atmaya ve tekrar koşmaya başlamama yardımcı oldu. .

„Yarışmalar olduğunu öğrendim, bunun için gittim ve bacak kırılmasından bir buçuk yıl sonra 17 yaşında ulusal şampiyon oldum ve 19 yaşında dünya şampiyonuydum.“ 

Real Madrid’in yıldızı Luka Modric, Lionel Messi’yi sona erdirmeye hazırlanıyor ve … Jose Mourinho’nun Paul Pogba ile olan kavgası yeniden ortaya çıktı … Futbolun küresel simgeleri yeni bir uygulama OTRO başlatmak için bir araya geldi … ‚Come to Arsenal kardeş‘: Mo Farah soruyor Paris Saint-Germain … 331 hisseleri

Henderson’ın yeteneklerinin ardındaki istatistikler olağanüstü: Arka arkaya 108 ‚dünya çapında‘ (bir tutma yaptıktan sonra ayağınızı topun çevresinde sallamak), boynundaki topla 65 düz şınav, en uzun ardışık numara kombinasyonu 293. 

Nasıl bu kadar iyi olacaksın? Bir maraton koşucusunun yüzünü kızartacak kadar yoğun bir antrenman programı ile.

Henderson şöyle diyor: ‚Hiç fikrim yoktu [o kadar iyiydim] çünkü serbest stil o kadar iyi kurulmamıştı – Bu adamların videolarını izledim, bacaklarını nasıl bu kadar hızlı hareket ettirebilirler, bu numaraları nasıl yapıyorlar, yapmıyorum bunu yapabileceğimi düşünüyorum.

Hemen baştan sona gitmiyorsun, ben sadece her zaman daha iyi olmak istedim. Bacak kırılmam ve yetiştirilmem sayesinde acımasızdım, günde 10-12 saat antrenman yapıyordum. Eğitimi durdurmak için sürüklenmem gerekecekti. Ben hep böyleydim.

Henderson, yetenek yelpazesinin Ronaldo dahil en iyi futbolcuları bile etkilediğini söylüyor

Hileciler ve futbolcular arasındaki ilişki her zaman garip olmuştur – iyi bir serbest stilci ve iyi bir futbolcu olmanın karşılıklı olarak birbirini dışladığı konusunda yaygın bir algı vardır; Henderson’ın kızdığı bir algı.

Tanıştığı ve birlikte çalıştığı modern futbolcuların serbest stilin performansı ve becerileri için daha büyük bir takdirleri olduğunu ve gezegendeki en iyisi olarak kabul edilenlerin bile bir veya iki numara öğrenmeye hevesli olduğunu söylüyor.

Diyor ki: ‚Manzara genellikle sevdikleridir. Mesela Cristiano Ronaldo ile tanıştım, bir reklam için onun becerilerinin koreografisini yapıyordum. Bazı molalarımız olduğunda topla oynardık – elbette oldukça kullanışlıdır.

Ona topla, belki de gelmiş geçmiş en iyi oyuncunun bile yapamadığı bir şey gösterebilirdim. Bu, futbolda hemen hemen her şeye hakim olan bir adam, ona farklı bir şey gösterdi. Her zaman yeni beceriler öğrenmeye ve ilk dokunuşunu geliştirmeye çalışıyor. Açıkça benimkinden daha iyi, ama öğrenmek istediği şeyler var ki bu büyük bir iltifat.

Bu yüzden çok iyi, kibirli bir konumda değil ve her zaman öğrenmeye çalışıyor. ‚

Serbest stili denemek ve kendi sporu olarak büyütmek için Leicester’dan Christian Fuchs ile takım oluşturdu.

Şimdi performanstan emekli olan Henderson, bunun yerine sözcüğü yaymayı ve ona ilham veren spora geri vermeyi hedefliyor.

Leicester Şehri savunucusu Christian Fuchs ile yakın bir arkadaşı var; çift, geçen Eylül ayında Bethnal Green’de yenilenen İngiltere Şampiyonası’na katıldı. Saatte üç dakika varken, bir oyuncunun rakibi kendilerine bir numara yapmadan önce bir numara yapması gerekiyordu ve hakemler en çok stil, kontrol ve yaratıcılığı kimin gösterdiği konusunda kazanana karar veriyordu.

Kendi içeriğinizi çevrimiçi oluşturmanın artık bir hobi olmaktan çok karlı bir kariyer olduğu bir çağda, Henderson serbest stilin popülerliğinin artmaya devam edeceğini düşünüyor.

Sosyal medya çağında serbest stilin modern çağ için mükemmel bir spor olduğunu düşünüyor.

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüleyin

Gerçek olduğunu kim düşündü ?! 👀😱 Daha önce hiç yeşil perde ile çalışmadım ama bu filmde @ huaweimobileuk ile çalışmak çok eğlenceliydi. Ve Huawei # Mate20Pro’nun lansmanını kutlamak için birinize ON BİN POUND burs veriyorum. kampanyası, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak üstün güç (inanılmaz pil!) 🔋 ve performans özellikleri (AI) ile dolu bir cihaz olan yeni # Mate20Pro’nun lansmanını kutluyor. Katılmak için, 10 Aralık’ta kapanış biyografimdeki bağlantıyı tıklayın ve 9 Ocak’ta kazananımı açıklayacağım. Ne üzerinde çalıştığınızı görmek için sabırsızlanıyorum!

ANDREW HENDERSON ⚡️ (@andrewhenderson) tarafından 27 Kasım 2018 tarihinde 09:18 PST’de paylaşılan bir yayın

Telefon üreticisi Huawei’nin Yeni Çalışma Emri kampanyasının bir parçası olarak, yaratıcı blogcular, vloggerlar ve serbest gazeteciler için 10.000 £ ‚luk burslar teklif edildiğini söyledi:‘ Dünya değişiyor, insanlar şu anda dokuz ila beş işte çalışıyor, yeni bir şey var. nesil kendi tutkularıyla kendi işini yaratıyor. Ben de öyle yapıyorum, teknoloji sayesinde kendi tutkumdan para kazanmayı başardım.

‚Sosyal medya çok büyük bir şey – telefonunuzda bir şeyler çekiyorsunuz ve hemen tüm dünyada paylaşabilirsiniz. Bu, sporun popüler hale gelmesine yardımcı oldu, serbest stil o kadar görsel bir şey ki ve herkesin bu kadar kısa bir dikkat süresi yok – Instagram’a gidiyorsun, bir video izle, patlama yapıyorsun, bir sonraki şeye.

Serbest stil futbol gibi hızlı ve göz alıcı bir şey için tasarlandı. Bu çok olumlu bir şey – tek ihtiyacınız olan bir futbol. ‚

 

10.000 sterlinlik bir yaratıcı burs veya Huawei Mate20 Pro kazanma şansınız için 10 Aralık 2018 tarihine kadar www.huaweinewworkingorder.co.uk adresini ziyaret edin.

Real Madrid’in yıldızı Luka Modric, Lionel Messi’yi sona erdirmeye hazırlanıyor ve … Jose Mourinho’nun Paul Pogba ile olan kavgası yeniden ortaya çıktı … Futbolun küresel simgeleri yeni bir uygulama OTRO başlatmak için bir araya geldi … ‚Come to Arsenal kardeş‘: Mo Farah soruyor Paris Saint-Germain … 331 hisseleri

Harlequins, yeni patronları olarak bir ‚eşofman koçu‘ getirmek için arka odadaki yapılarını parçalamaya hazır.

Sportsmail, Quins’in doğru adamı bulmak için bankayı kırmaya hazır olduğunu ve muhtemelen başka bir yerde çalışmakta olan birine en iyi işi teklif edeceğini anlıyor.

Yatırım burada bitmeyecek. Premiership sezonunu Cumartesi günü 11’inde bitirebilecek Londralılar, önümüzdeki yıllarda Stoop’un büyüklüğünü iki katına çıkarma planları ile sorunlarına para atmaya hazırlanıyor.

Harlequinler arka odadaki yapılarını parçalamaya ve sorunlarına para harcamaya hazır

Quins’in planları arasında, Stoop evlerinin bulunduğu yerde 30.000 kişilik yeni bir stadyum var.

Dean Richards, Newcastle Falcons’ta üç yıllık yeni bir anlaşma imzaladı … Sale Sharks, eski Ulster ikilisi Paddy ile anlaşma imzalamayı reddetti …

Twickenham’dan uzaklaşmayacaklar ancak 15.000 kişilik mevcut zemin sahasında 30.000’e kadar kapasiteli bir stadyum inşa etmek isteyecekler.

Planlar embriyonik bir aşamadadır ve henüz konseyin önüne geçecek – ancak yeni zemin inşa edilirse, ülkedeki en büyük kulüp stadyumu olacak.

Quins, bu hafta sonu Stoop’ta şampiyon Exeter Chiefs’e karşı oynadığı son maçın sorumluluğunu üstlenen John Kingston’ın halefini bulmaya çalışırken görüşmelerin önemli bir aşamasında.